Проти ночі: версії параноїків рулять…

З точки зору рядових переконаних синьосимпатиків: стабільність і процвітання в Україні вже настали б, якби справжнім професіоналам не заважала працювати істерія опозиціонерів. Вихід один – те, що заважає, з дороги слід прибрати. І торжество демократії настане відразу після ліквідації опозиції.

Яку опозицію і в чиїй особі “ліквідовувати” – нікому пояснювати не треба, а от який зміст матиме подальша “синя демократія” – питання… Словом, варіант “тюремної Юлі” якраз і подається як “торжество справедливості та правосуддя”. Щодо самого ж вигляду “ліквідації” думок ще більше: це і політичне забуття, і пожиттєве ув`язнення, і навіть фізичне усунення…

Точки зору безпосередніх “роздувачів істерії” теж вельми розмаїтими не назвеш. Діагнози й щодо Луценка, й щодо Тимошенко схожі – “важкий, критичний стан”, який щодень погіршується фактичним ненаданням медичної допомоги. Процитуємо: «…донька Юлії Тимошенко Євгенія Карр в інтерв’ю німецькому виданню “Bild” днями заявила, що її мати помре, якщо ніхто їй не допоможе. “Моя мати дуже хвора, і вона не отримує необхідної медичної допомоги, страждає від невідомого висипу на шкірі і майже не може ходити”, – сказала Є.Карр».

От якраз у цьому “соусі” найбільш інтригуючими, шокуюче цікавими (а може саме від того – й правдоподібними))) можуть видатися й версії “параноїдальні”. Одну з них – проти ночі – здавшись під напором “знавця”-ейнштейна, перекажу стисло. Отож, після невдалої нейтралізації Ющенка, організованої свого часу, у нинішньому випадку з набагато “небезпечнішим” представником опозиції відповідні секретні служби (не факт, що українські) діють також НАБАГАТО обачніше – аби спрацювати вже без промаху і “навєрняка”, але водночас – “правдоподібно й елегантно” (від останнього “професійного” терміну стає аж моторошно). Тому й робота у даному разі ведеться комплексна (багатьма засобами впливу).

З-поміж таких засобів знавці-параноїки вирізняють різнотипові хвильові (ультра-, інфра- чи т.п.) випромінювачі, котрі розроблялися ще з буремних СРСР-них часів (зокрема, у вигляді від звукохвильових “модуляторів-гармат” до мініатюрних убивчих “брелочків”). Бо як кажуть – й їжаку відомо, що лікувальна панацея – хвильова терапія, якщо її обернути навпаки, може бути досить ефективною “кілерією” (психотропною, імуновбивчою, дестабілізуюче впливаючою на роботу внутрішніх органів жертви, доводячи останні до “колапсу”, а жертву до коми, клінічної смерті). Або ж просто, здатна за короткий час перетворити цілком здорову людину на “ходячу руїну”.

Так-от, УВАГА: щ-щ-щоночі за стінкою камери Тимошенко (за технологією, апробованою на Луценкові) вмикаються 1-2-4 таких-от хвильовички, котрими методично донищуються залишки здоров`я лідерки опозиції. Тому й інакших камерних новин щодо її стану, аніж “важкий” чи “критичний” ви апріорі не почуєте!..

Ну як, страшно?..

0 коментарів “Проти ночі: версії параноїків рулять…”