Чер 12

У тактиці кнута та пряника відбувся дружній обмін пряників.

ПЕРШИЙ ПРЯНИК – український. Громадськість у шоці: за компанію із зіркою Євробачення-2008 Кароліною Куєк прийняв «на грудь» звання народного артиста України й її опікун Філіп Кіркоров. Сердючці – нічо, а оцим-от – двічі?! Тоді ж було (нібито) «Раша, гудбай!». А зараз – наче здрасьті?

Ні. Зараз – піарно-значущий контекст! Євробачення для України – лакмус євроінтеграції. Росія ж веде жорстку війну проти нашої держави з тим, аби було навпаки. Тому засвідчити, що ми шануємо тих, хто робить для України не пакості, а добро – архіважливо. 

А те, що кандидати на гарантові пряники аж ніяк не ідеальні – неважлива дрібниця. Відомо ж бо: у політичному сенсі герої Євробачення-2008 зовсім не білі й не пухнасті. Кароліна свого часу промишляла зіркою прокучмівських агітконцертів, Кіркоров увійшов в українську політісторію – разом зі своїм хмелелюбним батечком – як януковицька підспівка. Словом, на лексиконі помаранчефільних часів – антиподи Майдану.

І причини, з яких Кіркор допомагав Ані Лорак – аж ніяк не українолюбні. У даному разі просто збіглися особисті (в т.ч. помстні) прагнення Бедросовича із прагненням України щодо результатів виступу на Євробаченні. Він і в переможному ражі махав там не українським, а своїм – російським прапором.

До речі, щодо збігу особистого з державним – у нас це ж типові реалії! Адже, хоч що-небудь для України повальною більшістю політиків робиться ЛИШЕ У РАЗІ ЩАСЛИВОГО ЗБІГУ ОБСТАВИН – коли їхні приватні чи партійні інтереси збігаються з інтересами України. В іншому разі – Україні дзуськи! Отак – на дзуськах – країна і живе. Ми з вами себто.

Таким чином, дане нагородження було вивержене у противагу нинішній накомандувано нищівній російській інформполітиці. «У пику» агресивним ворогам української євроінтеграції.

http://www.pravda.com.ua/news/2008/5/30/76763.htm
«Повний звіздєц. Ющенко дав Кіркорову “народного артиста України”. ФОТО»
http://tabloid.pravda.com.ua/photos/483fd7ebbaaaa/
«Ющенко Сердючці не дав, а Лорак і Кіркорова не забув»

А ось зара вистрілив і ДРУГИЙ ПРЯНИК – вже з російського боку.

http://ukrinform-korr.livejournal.com/38850.html 
«Президент России удостоил Леонида Грача Ордена Дружбы»

«Народный депутат Украины Леонид Грач Указом президента России награжден Орденом Дружбы «за большой вклад в укрепление дружбы и сотрудничества  между Российской Федерацией и Украиной».

До речі, цікавенне формулювання там було: «Леонид Грач, в свою очередь, отметил высокие заслуги посла РФ в укреплении российско-украинских отношений, в частности «в Крымском направлении» и вручил ему Герб Крыма с дарственной надписью «Во имя и во славу России – В.Черномырдину».

Оце формулювання – дружба «в крымском направлении» – дуже і дуже тривожне, вважаю. І ше завважте особистість нагородженого: Грач-мен – ярий комуніст і той же «агресивний ворог української євроінтеграції».

Гадаю, досить несолодким буде післясмак подібних солодощів, що йдуть з боку Росії. Бо з подвійним дном вони – нещирі і як завжди по-російськи підступні.

Але, в будь-якому разі, нехай буде побільше – і кіркоровоподібних миротворчих вчинків, і вдячних порухів з боку обох держав.

Отака-от у нас – дисонансна гармонія.

 

15 коментарів до “Для України герой – Пилипко Бедросович, для Росії – Грач-мен”

Winampov

7:02 pm / 2 Вер 2008

Полностью согласна!

Stanly

5:33 am / 16 Вер 2008

Сабж, конечно, интересный… но в чем-то тут подвох – пятой точкой чувствую 😉

Ultimatum

12:05 pm / 18 Вер 2008

Спасибо, много полезного почерпнул.

zhovanyk

2:18 pm / 20 Вер 2008

“в чем-то тут подвох”
“Подвох” з боку Кіркорова, Драча, Президентів України чи РФ, а чи з боку автора даного поста?

fakir

6:41 pm / 25 Вер 2008

Да, респект большой.

Jugger

2:42 am / 27 Вер 2008

Хорошая работа!

Andr2

11:04 am / 27 Вер 2008

+1 🙂

Walka

1:53 pm / 28 Вер 2008

Зачет! и ниипет!

Abdul'basyt

11:46 pm / 28 Вер 2008

Я с вами мог бы поспорить да думаю не стоит!

zhovanyk

2:39 pm / 3 Жов 2008

🙂

Dermot

12:58 pm / 17 Жов 2008

занятно было прочесть!

KolikoTer

11:26 am / 17 Лют 2009

Сайт достоин уважения. Это лучшее что я видел. Риспект

Tritsiklij

12:11 am / 25 Лют 2009

Ох порадовали так порадовали. Это вам тут не шутки

Илькун

11:27 am / 5 Вер 2009

Статья плохо оформлена, а так полезна)

Makar

8:38 am / 31 Сер 2010

Основная причина неудач – лень. Только ленивый не заработает в интернете

Коментувати