Тра 06

     Уночі рудого вождя відвідали відбілювачі історії. Буквальні. Нью-вапнярі, фарбомети-герої. Уклонившись поводиреві люмпен-овець, пошанували нетлінні ленінські пантофлі захисним змашенням – білосніжним та антитуфлекарієсним.
     Взутий у білі капцята Ілліч владі донецькій не впаривсь. Негайно було згромовержено комунальникам строгий наказ – скрыть неподобие от глаз илличелюбных донетчан! От шедевр ленініани і зафарбували – в радикально чорний колір. Дещо перестарались, покривши ваксою ще й холоші іллічевих сподніх. Але ж і відбілянти штанцята вождеві заляпали. Що ж тепер очорністам залишається робити?
     Оновлений матово-глянцевий Ілліч, видать, щасливий. Мало того, що туфлю відполірували до блиску, поюзавши між ніг від душі, так ще й життєвої правди додали, одонеччили рудого. Тепер це пам’ятник ходителю в шахтарський нарід, шахтному агітаторові та горланові, не щадящому шузОв на вугільнім пилищі.
     Для натуральності (та композиційної врівноваги) слід, щоправда, було б ще й кепку чорним поліром покрити. Та це вже так – эстетские излишества. І так зійде. Не зі страусової ж шкіри пантофлі йому вдягати!

http://ostro.org/shownews_ks.php?id=48396&lang=ru
http://unian.net/ukr/news/news-249589.html

  

6 коментарів до “Донецька влада ладна досі лизати капці Ілліча”

Ben CoolGanksteR

1:28 am / 26 Вер 2008

Спасибо большое за статью. Очень понравилась статья.

Hughs

3:37 pm / 29 Вер 2008

Просто замечательно – очень интересные мысли

SERGEY

5:35 am / 2 Жов 2008

огромное спасибо!

zhovanyk

2:55 pm / 3 Жов 2008

🙂 Скромное пожалуйста…

treiser2008

6:23 pm / 16 Жов 2008

А я так считаю – ты просто не можешь определиться с выбором. Удачи, подумай над этим.

Images

3:24 am / 18 Гру 2008

Ух шайтанама ажамбех пашамбе эшельбе 🙂 (нет слов)

Коментувати