Шок: наїзд на олігархів!

У податкової – не глюки. Її знову спрямовують стрімким політичним домкратом. Адмінресурсні атаки голови ДПАУ Сергія Буряка такі ж керовані, як і захоплення Генпрокуратури під проводом робота-Цушка.  

Трохи раніше спецзавданням було «потрусити» нафтогазову мережу. Відчутно укусити двох гнаних посередників не вдалося, зате імідж «Нафтогазу» пом’ято. За нього тоді змушені були взятися «комплексно» (включно із «родичами»), хоч і знайшли посутні копійки – якихось 25 зморщених «лимончиків»:

http://www.pravda.com.ua/news/2008/2/25/72087.htm
«ГПУ відкрила справу через велике розкрадання “дочкою” Нафтогазу»
http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/7/72802.htm
«Податкова побачила, як дочка “Нафтогазу” приховала 25 мільйонів»

Скромно, дуже скромно. Але чого ж іще очікувати від кволих уламків корумпованого повсюдства?  
– Малавата будєт, хоцца чєгота едакого! – прогуркало із-над хмар:

http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/14/73085.htm
«Тимошенко чекає від податкової чогось екстраординарного»

Як скажете… Хоцца шоку – буде шок! Вуаля!

http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/14/73095.htm
«Податкова накинулася на компанії Ахметова, Пінчука і Коломойського»

«Державна податкова адміністрація України виявила факти ухиляння від сплати податків компаніями “Приват“, “Індустріальний союз Донбасу“, “Систем кепітал менеджмент“, “Інтепайп“, “Мотор Січ“, “Смарт-групп».

А винюхані 7,5 мільярда гривень недоплати податку на прибуток, що були заховані у ляльках «мертвих душ» (у технічних акціях збанкрутілих підприємств) – це вже не слабо? І таких-от «бамажек» нажмакали аж на 30 млрд. грн!

От де торжество соціальної справедливості порилося! Ось він – клондайк поповнень ощадбанківських виплат! І головне – модно, популярно, вчасно. Епатована громадськість сукає ніжками, вищить і замиловано плескає у долоньки. Для повноти враження – ще пару розчулених сльозин – і епохальне полотно сучасності (картина для лохів, звичайно ж) готове. Полотно вставляємо у рамку зі склеєних виборчих урн, і – на виставку досягнень.

«Статистам» даного шоу (а це ж поважні люди, знані олігархи) гонорари буде виплачено без затримки. Вони в накладі не залишаться.

Хоча… це може й надто оптимістично. У «жорсткій реальності» на них, бідолашних, очікуватиме ще й штраф – у два неоподаткованих мінімуми із кожного олігарха. Не більше, бо перераховане поважне панство – не забувайте – вершки касти недоркастих. Пінка. Самий смак.

А що ж С.Буряк? Йому доведеться ще потерпіти і трохи попрацювати. Дослужитись. І все – виключно у руслі корумп-правил. Нада, Серьожа, нада! Абществєннасть трєбуєт!
 

0 коментарів “Шок: наїзд на олігархів!”