Гарант з прем’єркою погралися у пошту, а чиновники – в газ по $321

Тепер надалі Ющенку з Тимошенкою потрібен Пєчкін, чиновникам – Берія, а кавалеристам-газпромівцям – відпустка на Канари, як бонус.

Останній «бонус» був, як похвалилися російські газовики «Комерсанту-Україна», подивом для них самих – грозилися дерти з України $314,7 за тис. куб. м, а та радо, з підстрибом підписала контракти аж на $321!  

http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/11/72845.htm
«Україна погодилася купувати російський газ за $321?»

Ще б пак: слід же враховувати, що бонуси (компенсація за нервування останніх місяців) потрібні ще й двом посередникам… на витрати з переоформлення себе красивих у «нові» посередники. Теж два. Але – з більшими можливостями і впливом на український ринок та розподіл.  

Що й говорити, гарант спростакував по повній програмі. Не відмовив Путіну у домовленостях із подвійним дном, та ще й хлопчиком-телеграмником попрацював. Видать, сподобалося. Принаймні, всюдисущому диригентові Балозі. Тож і тут намалювалися два посередники: один Укрпошта, другий – ЗМІ. Гарант пише, прем’єр відповідає, преса розповідає, всі задоволені.

Замість сісти тет-а-тет, тісно перетерти з фахівцями, РНБОУ тощо, гарант вирішив ображено погратися у бюрократично-поштовий піар. З тою різницею, що він подає себе пухнастим зайцем, акцентуючись в аргументах на ціні середньоазійського газу, а Тимошенка піариться на аргументаційно вигідній для неї ціні російського газу.

Тож з «любого» спілкування колег-коаліціянтів ячить і капає бюрократичний сарказм та махровість (улюблений спосіб взаємознущання бюрократів):
«В ответ на Ваше письмо по адресу Правительства от 04 марта 2008 года с требованием о немедленном возобновлении переговоров между НАК “Нефтегаз Украины” и российской компанией “Газпром” и нормализации отношений в газовой сфере, информирую Вас, что такие переговоры не прекращались ни на день».

Ну і так далі (бридко теє й перекладати із вже перекладеного). Посередники ж, користуючись тиском і панікою, дбають про компенсації за завдані нервування та направо-й-наліво міняють співвідношення газів – піди розберися, скільки в трубі зкоктейлювалося російського газу, скільки середньоазійського. А «тугамента» складено – понурся і плати.  

Так що вибач, шановна громадськість, чиновникам зараз не до тебе. Та й потім – мабуть також. І взагалі – чим вам не подобається роль статистів, панове українці?

http://rus.4post.com.ua/economics/79128.html
«Тимошенко берет «трубу» изнутри»
http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/7/72803.htm
«Тимошенко відповіла на “поштових голубів” Ющенка із ввічливості й хоче крапку»

А ідилія – тільки в мультиках…

10 коментарів “Гарант з прем’єркою погралися у пошту, а чиновники – в газ по $321”

10 коментарів

 1. Суттєве уточнення щодо змушувань Україну платити по повній програмі за міфічний російський газ. Схема накруток “для лохів” інспірована, найімовірніше потенційно страждаючими сторонами – двома посередниками (особливо “Укргазенерго”):

  http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/11/72879.htm
  «У “Нафтогазі” кажуть, що російський газ навіть не розмитню вали»

 2. З “трепетом душевним” очікував отаких-от заяв, бо інакше – ну скільки (та ще й так примітивно) можна лажатися?!

  http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/11/72874.htm
  «У Тимошенко інформацію про газ за $321 назвали “заздалегідь недостовірною”»

  Однак це – ще попередньо. Останнє слово тут знову буде за Росією 🙁

 3. Нарешті і пан гарант обізвалися з приводу “321”! Добре, що хоч насторожилися… І що хоч тільки це, а то я думав знову попіарить себе красивого за рахунок чмурення прем”єрки…

  http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/13/73013.htm
  “Ющенка насторожує $321”

 4. http://www.dt.ua/1000/1550/62391/
  «В каждой строчке после точки только буква “R”…»

  Як там Тимошенко заявила: «На кризовій ситуації, що нам дісталася від попереднього уряду, і на колосальних корупційних моделях поставлено крапку. Ми починаємо абсолютно нову історію в забезпеченні України газом».

  Абсолютизувати дану ситуацію можна лише у популістських промовах. Це лише чергова трикрапка, після якої ще стільки смороду напшикають (газового)…

 5. Пєчкін, тарабань-но нові листи!

  Ігри в пошту, як бачиться, тривають. Ющенко – хтивими руками Балоги – все пише:

  http://www.pravda.com.ua/news/2008/4/3/74128.htm
  «Тимошенко відмовилася здавати Ющенку “людей Медведчука”»

  Цікаве сподівання: Тимошенко “висловила упевненість у тім, що найближчим часом припиниться практика відправлення листів урядові із секретаріату президента”.

Залишити коментар