Бер 10

Скелелаз то лізе, але чи «якірні» гаки забиває?
Зовнішні та внутрішні вітри укупі підтверджують: подолання натівської Голгофи – під огроменним гаком запитання!  

Зашкоду ззовні спробуй не поміть – мало не щодень висне, тисне і гугурка, наче скеля над потічком. Не смій текти онно туди, бо привалю, камінням закидаю, без  тепла й світла залишу! «Ведмежу скелю» – нашу Рашу як не зрозуміти? Невиправний нахаба штовхав і розштовхуватиме все, що навколо, аби лиш зручно власній дупі було. Навколишньому ж, аби не бути вкрай заштовханим і затертим, о-п-и-р-а-т-и-с-я треба.    

Воно то зрозуміло – сталевий брус на ймення «НАТО», аби вбезпечитись від скелі, був би ліпше не придумаєш,¬ надійнішої опори годі й віднайти. Визначитись би врешті-решт «потіччанам» – ховатимемо й далі покірні голови під сірою, важкою та задушливою скелею чи далі в світ потечемо?

Суто на лякливих потіччан розраховані останні месиджі Путіна-валуна, його ядерне шантажування переспрямуванням ракет ударної дії, заяви про затягування України за шививоріт –

http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/8/72823.htm
«Росія не згодна з затягуванням України в НАТО»

Подібні примітивні маніпуляції на ностальгійно-затурканих, хронічно хворих залишковим совкізмом «потіччанах», які «успадкували» вдовбувані десятиліттями міфічні страхи, звичайно ж – безпрограшні. Ними росіяни не гребують – чого ж совківському «добру» пропадати.

Знову й знову мусолить Путін улюблену популістську фразу «не можна бути “трошки вагітним”». Дик вона «універсальна»: не може Україна бути трішки чавленою, якщо налягати на неї, то вже до хрускоту череповного… Продовжуючи путінські слова: тиск і агресивність з боку Росії або є, або їх немає. Росія вагітна не трішки (а на всю голову ).

І для плекачів ілюзій щодо Медведєва Путін шапку на «і» натягнув – сказав, як відрубав: «Медведєв – російський націоналіст». Крапка.  

Але коби лише це. А внутрі-потічкова, українська безпорадність і бюрократичний формалізм чого варті? Показовою з цього приводу можна вважати УПшну статтю –

http://www.pravda.com.ua/news/2008/2/28/72316.htm
«Рак на горі як віха на шляху України до НАТО»

Важко не погодитись – жалюгідний рівень інформування українських громадян щодо НАТО здатен звести нанівець будь-які «верхові» зусилля – а це переважно піарні заяви вищих осіб і наступні куценькі дії. За таких «зусиль» і справді треба буде чекати, допоки членом НАТО стане Росія. І тільки вже за нею й ми поплетемося.

Держпрограму 4 роки втілювали (2004–2007) – задля формування широкої громадської підтримки курсу України на набуття членства в НАТО. Нібито втілювали. У результаті чого підтримка громадськістю ідеї «натування» тільки знизилась. Бо в цей час вдячний постсовіцький грунт щедро (по грошах і піар-діях) обробляли «авторитети» – ПР вкупці з ПСПУ та іншими надувальниками антинатовських кульок і бульок…

А зара куціє нова чиновницька закарлючка – т.з. Державна цільова програма інформування громадськості щодо євроатлантичної інтеграції України на 2008-2011 роки. Свіженька імітація роботи. Мало чим ліпша за регіоналівські кульки. Можна побитися об заклад – уп’ятеро менш дієва, хоч також – палена гума.  

І все це – в умовах дебелого «конфліктного потенціалу» України. І паралельно із активною протидією натівським ініціативам, укупі з по-вітренчихівськи істеричною контрагітацією –
http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/5/72634.htm
«Янукович вичерпав резерви і пішов до народу»
Чергову майданну карусель «масові-акції-протесту» регіонали якщо запустять, то не за держбюджетні кошти (від такої лафи вони зараз відлучені), а як бізнес-проект – ефектніше й видовищніше. Витрачаючи щодень піврічний бюджет тієї держпрограми-жуйки.

Дик такими «зусиллями» ні за який «шиворот» (як синекдохував ВВП) Україну і «потіччан» до НАТи не затягнеш. Будь спок, гаспадін Путін!

А ті, котрі панове (чиновні «потіччани») – коли вже адекватно розворушитесь? Маєте ж бути скорше по-франківськи «рабами волі», аніж пластиковими «каменярами». І усвідомити врешті-решт, що заклик «Лупайте сю скалу!» не означає «шкребіть пластмасовою ложечкою»

    

6 коментарів до “В хату НАТО – не вдибати, надто треба вже багато…”

zhovanyk

1:02 pm / 11 Бер 2008

http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/10/72837.htm
«Тимошенко подобається, як Україна йде в НАТО»

zhovanyk

1:06 pm / 11 Бер 2008

“Подруга” Путіна все-таки повелася на його увіщування. Дехто стверджує, що Меркель боїться ВВП… Сумніваюся, але вплив Путіна тут очевидний –

http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/10/72838.htm
«Путін переконав Меркель не брати Україну в НАТО?»

http://www.unian.net/ukr/news/news-240369.html
«Меркель висловилася проти вступу в НАТО Грузії і України»

zhovanyk

1:09 pm / 11 Бер 2008

Чи не “єдиний” аргумент “за” – штатівський. Але знов-таки – Штати далеко і їх вплив – емпіризований, а Раша топчиться по Україні буквально і щодень…

http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/11/72846.htm
«США підтримають Україну, навіть якщо Бухарест скаже “ні”»

zhovanyk

1:11 pm / 11 Бер 2008

http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/11/72887.htm
«Тарасюк хоче пояснити Меркель різницю»

От чи тільки захоче почути голоси з України розсуб”єктивізовлена Путіним Меркель?

zhovanyk

1:15 pm / 11 Бер 2008

Головна і найпотужніша антинатівська зброя Рассєї та регіоналів з камуністами – “народна” думка:

http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/11/72876.htm
«Українці образилися на Ющенка, Тимошенко і Яценюка за НАТО»

“Разом з тим, якби референдум щодо вступу України в НАТО відбувся вже зараз, то 56% українців висловилися б проти, 21,6% – за, 14,2% – утруднилися відповісти і 8,3% не брали б участі в референдумі”.

zhovanyk

2:08 pm / 11 Бер 2008

Представник Держдепартаменту США Курт Волкер:
– “Що ми маємо? Держави – Україна та Грузія, які виявили бажання наблизитися до трансатлантичної співдружності, до НАТО. Ми підтримуємо це натхнення. З нашого боку відповідь є: “Так”! Ми кажемо, що вітаємо такі прагнення Грузії й України. Це – аспект напрямку”.
– “Ми хочемо їм допомогти, це зрозуміло… Чи ми запропонуємо їм план дій щодо членства? Це – рішення, яке має ухвалити НАТО… Якщо цього не станеться в Бухаресті, то аспект напрямку все одно залишається тим самим: ці країни висловили бажання наблизитися до НАТО, ми хочемо їм допомогти”.
Волкер є виконувачем обов’язків заступника Держсекретаря США з європейських та євразійських питань, його кандидатуру адміністрація Джоджа Буша пропонує на посла США в НАТО.
А саміт НАТО в Бухаресті – 4 квітня…

Коментувати