Лют 16

 Путін поставив рекорд базікання. З їдного боку, важко й знайти гаранта, якому вистачить словарного запасу на 4 години 40 хвилин більш-менш осмислених проповідей (окрім Фіделя Кастро та Уго Чавеса звичайно ж). З іншого – наговорити стільки лабуди на адресу України!  

Перше, що штрикає й непокоїть (не лише на другий день після ВВП-шних одкровень): Боже, Путін і досі у стані війни! Базари про численні серйозні загрози національній безпеці еРеФи, про лінії оборони, позиційні райони ведуться крізь шокуюче серйозно зціплені зуби. Причому відразу видно: шори і штори сидять на фундаменті бетонних стереотипів часів холодної війни. Не знаю якими методами вганяли їх у глибини підсвідомості молодого КаДеБіста, але саме ті стереотипи продовжують несхибно керувати Путіним. Школа однак!  

Хай вже воює зі США, але з Європою (і зі всім, що має до неї відношення або ж збирається мати)! Схоже, світ ВВП кроєний строго надвоє – його імперія та вороже оточення, більше чи менше просякнуте соусом «USA».

Непокоїть і саме трактування Путіним безпеки. Він планує перенацілювати ракети ударної дії на об’єкти протиракетної оборони. Тобто, якщо путятинки (ядерні боєголовки РФ) не мають комфортного маршруту – це небезпека. Весь світ має бути під цілковито безперешкодним путінським прицілом.

    

Цікаво було б почути відверту відповідь ВВП, коли саме Україна стала для нього небезпекою та загрозою національній безпеці Росії – коли оформила незалежність чи визріла на помаранчеву революцію? Напевне, відразу ж як тільки усвідомила себе окремою від імперії державою.

Путін активно заперечував агресивність Росії, не помічають яку хіба що бравурні патріоти РФ. А яке тоді забарвлення у його наступного формулювання щодо України:
Мы будем вынуждены перенацеливать наши ракеты на объекты, которые мы считаем угрожают нашей национальной безопасности. И я обязан сегодня об этом сказать прямо и честно, чтобы потом не переваливать с больной головы на здоровую” – зі слів на останній «Большой пресс-конференции» – http://www.rian.ru/politics/20080214/99187119.html
У найкращому разі із цего висловлювання сочиться дебелий егоцентризм, яким важко не образити будь-як товстошкірого сусіда.

Щодо здорової чи хворої голів: може каску залізного гаранта все ж бо підточила іржа непомірних трудових перевантажень? «Все эти восемь лет я пахал, как раб на галерах, с утра до ночи, и делал это с полной отдачей сил» – жаліється Путін – http://www.rian.ru/politics/20080214/99185527.html

От чи туди, куди прагне ВВП, пішли його сили: останніми своїми ультимативними погрозами ВВП не залякає чи упокорить українську громадськість, а скорше побільшить число українців, які зрозуміють, що значить для України НАТО.

Не знаю, як оцінюють стан кадебістського вояка фахівці-медики, як на мене – сподіватися марно, психіатр Путіна не врятує. Ідеться ж бо не про який-небудь обсесивно-компульсивний розлад. Череп універсального солдата VVP прошитий НАСКРІЗНО. А от Україну якщо не рятувати, то убезпечити від того маніяка – як не крути – доведеться.
 

4 коментарі до “Путіна серйозно повело. Хто може, допоможіть йому з психіатром!”

petrovich3

4:56 pm / 19 Лют 2008

Як на мене, то все сходиться.
Путiн у станi вiйни бути повинен, оскiльки очолюе iмперiю.
Будь-яка iмперiя (по сутi, не по системi влади), хоч Радянська, хоч Штатiвська, Хоч Оттоманська та будь-коли повинна тримати своiх горомадян у станi деякоi ворожнечi до всього, що ззовнi. (А ззовнi, крiм варварiв нiкого бути не може). Та й сусiдiв також треба тримати на вiдстанi (щоб поважали).
Буш-молодший якого дiдька полiз до азiатiв?.. З тих самих iмперських амбiцiй. Ну i так далi…
З любов’ю,

О.П.
iiiiiiiiiiiiiiiiiii

zhovanyk

12:57 pm / 20 Лют 2008

Та сходиться… Тільки для Росії, а не для України. Хто ми там для еРеФи – варвари чи знахабнілі васали? А-а-а, партньори – як Льоня Голубков із перебудовчої реклами фінансової піраміди «МММ». Вони МММ, ми – панове Голубкови.
Таким чином, для України ще ой як довго будуть актуальні слова гімну «душу й тіло ми положим за нашу свободу». Тільки непростою ціною, тільки рішучою протидією, інакше не вийде…

З надією…

zhovanyk

1:27 pm / 11 Бер 2008

Цікаво, як раша-гарант намірився розслабитись після “війни” –

http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/11/72873.htm
“Путін купив собі замок у Франції”

“будиночок Путіна в стилі “Барліг плейбоя”, але з дзеркалами на стелі спальні )) Аби ба-а-ачити все-е-е…

Roman

12:23 pm / 18 Лип 2009

Ну вообщем-то с интересом почитал. Спасибо.

Коментувати