З НАТО – без газу. З газом – без НАТО.

   
Війна довкола НАТО набирає обертів. Звичайно ж – штучно, звичайно ж – стараннями її диригента –  Великого вседержителя Путіна, який брутально й безцеремонно ультиматує «З НАТО – без газу! Без НАТО – з газом!». Виступ на підсумковій прес-конференції українського гаранта, якого 4 години поспіль пресували й прасували раша-ультиматівці, справляє гнітюче враження. Ющенко виглядає як поскубане курча. Голос приглушений, говорить неприродньо, вимушено.
Звичайно ж, куди приємніше було б бачити гарантові груди, по-державницьки гордо й незламно випнуті назустріч зверхньому виклику, чути виступ українською мовою, відчувати впевненість у речах очільника європейської держави. Але – аж ніяк. Скис курилка.
У свою чергу, Путін не може не насолоджуватися напівняченою проповіддю, що йому бачте не хочеться спрямовувати на територію України свої ядерні ракети ударної дії. Ех, даремно віддали ми рашівцям ядерні ракети! 
  
Проросійські ж васали-регіонали, цілком зосередившись з подачі босів із Москви на сліпо-глухому блокуванні будь-якої роботи українського парламенту, урізноманітнюють свою рутинну депутатську блокувальну роботу, бавлячись жовтими і синіми кульками  з написами “НАТО ні!“. Кульки, до речі, також нагазовані. От ті кульки якраз мають ідеальний вміст – вони і з НАТО, і з газом.

Мильна ж булька роздувається все більше…

ВР_12.02.2008 - 8      

2 коментарі “З НАТО – без газу. З газом – без НАТО.”

2 коментарі

  1. саме смішне що і БЕЗ НАТО – БЕЗ ГАЗУ, або принаймі без ГТС, яскравий приклад білорусі 😉 якій прийшлося пожертвувати ГТС на вівтар братської любові

  2. От-от, з Росією якраз так і вийде. На сміх українцям самим із себе. Чи злякавшись путінських ядерних погроз, піддавшись на шантаж, чи виявивши повагу до раші, чи й справді з “братської любові” – Україна візьме та й відмовиться (категоричною заявою чи законом, який люб”язно складуть регіанали) від будь-якої думки про НАТО. Але газовий шантаж не припиниться. Ним лякатимуть і давитимуть кожного разу, коли Україна робитиме крок, не угодний Росії. Тільки по указці, тільки строго по ниточці! Такова есмь непреклонная воля ВИЛИКОЙ РОССИИ!!!

Залишити коментар