Січ 26

       Більшість сторінок новинових сайтів до нудоти рясніють перипетіями бюрократичних ляпасів між двома попюлєрними чиновниками. Жоден з них нізащо не погодиться поступитися іншому і так удар за ударом – без тайм-аутів. Війна амбітних царьків на піку смакування. Мильна опера бюрократичного взаємодубашення…
       Не в образу симпатикам котрогось із героїв-поєдинщиків: ці два чоботи один їдного варті, й обоє послідовні у своєму амплуа. Схоже, рахунок у їхньому чиновничому поєдинку іде вже не на якість, а на кількість – хто явить світові більше позовів, наїздів, бюрократичних чи просто словесних образ. 
       Годі, баста! Набридли вже. Ану, панове, до бар’єру – час стрілятися!
       До відома нормо- і законо-творців: войовничий «дух підворітні» час вводити у вищий чиновничий  ПРОТОКОЛ. Вивершувати на рівень державного Кодексу благородних дуелянтів. Образив – до бар’єру! Хочу-нехочу виключене, лікарняні – не виправдання, кодекс – суворо вимагає. Геть усе – строго за протоколом честі держслужбовця, пістолі – вітчизняного виробництва (дуельний «Форт» з золотим гравіруванням «За честь і славу, за народ»). Під дуельні студії, оскільки видовище обіцяє набути шальоної популярності, надалі доцільно буде переобладнувати стадіони (футбольне їх призначення все’дно відімре – вітчизняні недотепи шкіряного м’яча постараються). А як дуельні арени, стадіони віднайдуть друге життя. Ще й як «гладіаторські» (дуелі ж і холоднозбройні можна ввести у протокольний перелік).
      Вигод – купа:
 — Проблема оновлення кадрів (політичних і чиновницьких) врешті-решт знайде своє гармонійне вирішення.
 — Громадськість перестане заздрити депутатам через їхню недоторканність. Навпаки – співчуватимуть отакій-от недоторканності.
 — Внаслідок природного відбору країна одержить врешті сильного лідера, оскільки до президента доживе лише непереможний, такий собі український Конан-Варвар.
 — Держава шляхом природного відбору обзаведеться благородним та сильним духом політикумом і чиновництвом, які ціну відповідальності за базар розумітимуть кожним мускулом на загартованих, суворих обличчях.
 — Той залишок неспортивного чиновництва, який виживе, нарешті (хоча б у такий спосіб) досягне того рівня цивілізованості, про який громадськість якраз і мріє. Годі буде й віднайти інтелігентніших, чемніших і вихованіших істот, аніж політична й чиновницька еліта держави.

       Тому – до бар’єру панове, до бар’єру! Не товпіться й не штовхайтеся, арен і лицарської зброї вистачить на всіх.

    

5 коментарів до “Луценко–Черновецький. Два герої одного ляпаса. До бар’єру, панове, до бар’єру!”

zhovanyk

12:29 pm / 7 Бер 2008

http://www.pravda.com.ua/news/2008/2/29/72385.htm

“Експерти дали висновок по Черновецькому”

zhovanyk

1:41 pm / 11 Бер 2008

http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/11/72850.htm
«Луценко вірить, що Черновецькому залишилось недовго»

Якщо й недовго, то мерствувати, а не воювати з Луценком… 🙂

zhovanyk

2:29 pm / 13 Бер 2008

Схоже, вищі можновладці таки розіграли черновецьку карту… Нарешті вимучили подобу консенсусу у мерському питанні.

У будь-якому разі, Ющенко з особисто своєї ініціативи до створення інквізиторської комісії по Черновецькому відмашку не давав би –

“ЮЩЕНКО ВІДСТОРОНИВ ЧЕРНОВЕЦЬКОГО”
http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/13/73030.htm

zhovanyk

2:30 pm / 13 Бер 2008

Наміри і плани комісії цього разу сумніву в своїй серйозності майже не викликають: схоже, недістаних мерським питанням не лишилося. У будь-якому разі, ставати груддю на захист Льоні – це для будь-якої сили означає шкодити власному іміджу і репутації. Принаймні, враження таке, що серйозних задумок позитивно попіаритися на захисті Космоса не народилося ні в кого.

“Досліджувати Черновецького будуть міністри і депутати”
http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/13/73034.htm

zhovanyk

2:24 pm / 15 Бер 2008

А ці все штовхаються. І схоже штовхатися і взаємоязвити будуть до останнього:

“Луценко вважає, що Черновецького прикриває прокуратура Києва”
http://www.pravda.com.ua/news/2008/3/15/73112.htm

Коментувати