Чи стрілити Юлю, чи труйнути діоксином? Хоча б якось, але – знешкодити?!

     Отакі-от мрії – майже по Фрейду – як невтопне самі-знаєте-що, випливають із ополонок підсвідомостей владноспраглих мужів, антипатуючих з приводу популярності й успішності політки-ЮВТ.

     У даному разі мульнули очі фрейдування гаранта з УНІАНом на пару. Співставте, будь-ласка, два новинових повідомлення. Заголовки, щоправда, взаєморезонують більш виразно, аніж тексти –

     1. «Верховна Рада зможе відправити хворого прем`єра у відставку за 10 днів?»
     2. «Тимошенко важко захворіла»
     …але не лише заголовки, а й тексти, й авторські наміри у той же бік  звертають:

http://www.unian.net/ukr/news/news-230247.html 
––––>   «Верховна Рада зможе відправити хворого прем`єра у відставку за 10 днів?»
 [11.01.2008 12:10] 
     Верховна Рада України може відправити прем’єр-міністра у відставку на підставі медичного висновку про неможливість виконання ним повноважень за станом здоров`я.
Про це йдеться у зареєстрованому у Верховній Раді законопроекті “Про Кабінет Міністрів України”, внесеному Президентом України Віктором ЮЩЕНКОМ.
     Згідно з пропозицією В.ЮЩЕНКА, медичний висновок щодо неможливості виконання прем`єр-міністром повноважень за станом здоров`я надається медичною комісією, утвореною Кабінетом Міністрів.
     Законопроект також передбачає, що Верховна Рада впродовж 10-ти днів після надходження відповідної заяви або медичного висновку розглядає питання про відставку глави уряду, і його повноваження припиняються з дня прийняття рішення про його відставку на пленарному засіданні ВР. При цьому йдеться про те, що відставка прем`єр-міністра має наслідком відставку всього складу Кабінету Міністрів.
     Довідка УНІАН. Чинний закон “Про Кабінет Міністрів України” також передбачає процедуру відставки прем’єр-міністра у зв`язку з неможливістю виконання повноважень за станом здоров`я на підставі відповідного медичного висновку. Водночас цей висновок повинен надаватись медичною комісією, утвореною спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань охорони здоров`я. Крім того, діючий закон не передбачає конкретних термінів розгляду питання про відставку глави уряду, прив’язаних до моменту надходження відповідної заяви або медичного висновку.

http://unian.net/ukr/news/news-231460.html 
––––> «Тимошенко важко захворіла»
 [18.01.2008 14:21]  
     У зв’язку із важкою застудою прем’єр-міністра України Юлії ТИМОШЕНКО Кабінет міністрів на засіданні РНБО представлятиме перший віце-прем‘єр-міністр Олександр ТУРЧИНОВ.
     Про це УНІАН повідомили у прес-службі уряду.
     Як повідомляв УНІАН, засідання РНБО має розпочатися о 14.30.

     Не заперечую, дані дві інформашки резонули саме у співставленні.
     Якщо взяти, скажімо, інфу тієї ж «Української правди», то вона заголовково подана значно добріше й оптимістичніше:

«Тимошенко вирішила не чхати на президента»
18.01.2008 14:30
http://www.pravda.com.ua/news/2008/1/18/69972.htm
     Кабінет міністрів на засіданні Ради нацбезпеки і оборони у п’ятницю замість прем’єр-міністра Юлії Тимошенко буде представляти перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов.
     Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.
     У повідомленні зазначається, що таке рішення було прийнято “у зв’язку з важкою застудою прем’єр-міністра Юлії Тимошенко”.
     Як відомо, засідання РНБО у п’ятницю має розпочатися о 14.30. Після засідання, близько 16.30-17.00 очікується заява секретаря РНБО Раїси Богатирьової.

     Але, попри резонування… Навіщо Ющенкові саме така-от поправка до закону про Кабмін – з десятиденним терміном відставки прем’єра і всього складу уряду? Якого кадила наш любий президент переймається саме отакими процедурними моментами, які – видно ж вуха, як не ховай! – спрямовані саме на стартуючу прем’єрку. Як іще один, сокирою тесаний, кийок для Тимошенки? Аби при потребі «законно» збити з коня на повнім скаку розмахуючу мечем Жанну-д-Арк – ЮВТ. Знаючи, до всього, гарантову крізьзубну «лллюбоввв» до неї. Не «космічної» ж, не черновецьківської хвороби боїться в Юльці Ющенко?
     Один протизаконний момент, щоправда, бути має. Бадьорого й жвавого прем’єра насамперед треба захворИти до такої кондиції, аби дати карти в руки (медичні карти) медкомісії. Як там діоксинчик, ще не вивітрився? Ще нашкребеться на їдну благородню справу ухвороблення неугодного?

     Одного з моментів гарант не передбачив (як завжди, чи як найчастіше й виходить у нашого верховного «стратега») – заготовлений ним кийок досить успішно можуть використати інші («розумники») проти нього ж самого.

ПиСи:
Воно звичайно ж, соррі за гемоції, защоденниковані ще й такого святкового дня… оці співставлення… хай і вони кропляться святою хрещенською водицею…

0 коментарів “Чи стрілити Юлю, чи труйнути діоксином? Хоча б якось, але – знешкодити?!”